login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
GLKS Burza Nowa Wieś Wielka - strona nieoficjalna
Treningi: wtorek i czwartek 18:00
Wyniki ostatniej kolejki:
Menu główne
Strona główna
Sezon 2017/18
Kadra
Tabela
Terminarz
Wykres ligowy
Statystyki drużyny
O klubie
Informacje
Zarząd
Sponsorzy
Kontakt
Galeria
Sponsorzy
Typer
Statystyki
Historia klubu
Archiwalne sezony
A klasa
Dąb Barcin
Czarni Wierzchosławice
KS Noteć Gębice
Goplania Inowrocław
Piast Kołodziejewo
KS Brzoza
Kujawy Markowice
LZS Znicz Rojewo
Sparta Janowiec Wlkp.
Kujawskie Pogranicze
Pałuczanka Żnin
Zootechnik Kołuda
V liga
Szubinianka Szubin
GKS Baruchowo
Gopło Kruszwica
Unia Gniewkowo
Unia Janikowo
Kujawianka Strzelno
Zdrój Ciechocinek
Kujawiak Kowal
Start Radziejów
Lider Włocławek
Noteć Łabiszyn
Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Wzgórze Raciążek
Victoria Smólnik
Mieś Lipno
IV Liga
Promień Kowalewo Pomorskie
Notecianka Pakość
Piast Złotniki Kujawskie
Zawisza II Bydgoszcz
Lech Rypin
Cuiavia Inowrocław
Orlęta Aleksandrów Kuj.
Łokietek Brześć Kujawski
Pogoń Mogilno
Chemik Bydgoszcz
Sadownik Waganiec
Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Włocławia Włocławek
Chełminianka Chełmno
Inne ligi.
LZS Jadowniki
Krajna Sępólno Krajeński
Zjednoczeni Szarlej
Dąb Bąkowo
Chełminianka Chełmno
Kolorowi Krusza Zamkowa
Flisak Złotoria
Kujawianka Izbica Kuj.
Elana Toruń
MKP Notec Inowrocław
Polonia Bydgoszcz
Unia Solec Kujawski
Olimpia Grudziądz
Legia Chełmża
Sparta Brodnica
Victoria Gnojno
Cukrownik Tuczno
Mień Lipno
Pomorzanin Toruń
Orzeł Kcynia
Arkadia Jaksice
MGKS Lubraniec
LZS Kościelec
Orłowianka Orłowo
Zawisza Bydgoszcz
Hermes Radłowo
Fregata Polanowice
Wda Świecie
Victoria Koronowo
Najnowsza galeria
Derby
Ładowanie...
Buttony
Kadra
Kadra - statystyki dla spotkań ligowych
Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp.
Imię i nazwisko
Pozycja
Me.
Br.
As.
Z.M.
Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1.
Leszczyński Radosław
napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
2.
Jędrusik Łukasz
pomocnik/napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
3.
Pachut Przemysław
pomocnik/napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
4.
Szeremet Michał
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
5.
Jędrusik Michał
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
6.
Krysiak Sebastian
napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
7.
Kucharski Paweł
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
0
8.
Urbaniak Robert
napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
9.
Kubisz Grzegorz
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
10.
Jaszyk Łukasz
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
11.
Rutyna Przemysław
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
12.
Machowski Krzysztof
pomocnik/napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
13.
Klepacz Jędrzej
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
14.
Winiecki Sławomir
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
15.
Kacprzak Michał
pomocnik/napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
16.
Kucia Szymon
bramkarz
0
0
0
0
0
0
0
0
17.
Kubacki Maciej
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
18.
Stefański Bartosz
bramkarz
0
0
0
0
0
0
0
0
19.
Błaszczak Daniel
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
20.
Błaszczak Wojciech
pomocnik/napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
21.
Kruk Szymon
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
22.
Lewandowski Dariusz
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
23.
Dusza Filip
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
0
24.
Nitka Kacper
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
25.
Pacholski Dawid
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
26.
Perlak Maciej
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
27.
Rado Marcin
pomocnik/napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
28.
Wilczarski Mikołaj
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
Sztab szkoleniowy
Lp.
Imię i nazwisko
Funkcja
1.
Bocian Jerzy
Kierownik drużyny
2.
Eugeniusz Górka
Prezes
3.
Jędrusik Łukasz
II Trener
4.
Ślęga Leszek
Trener
Zawodnicy już nie grający
Lp.
Imię i nazwisko
Pozycja
Me.
Br.
As.
łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1.
Chochliński Bartosz
bramkarz
0
0
0
0
0
0
0
2.
Stogiński Maciej
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
3.
Pawlik Dominik
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
4.
Libumski Marcin
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
5.
Bareła Maciej
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
6.
Ćwierdziński Łukasz
bramkarz
0
0
0
0
0
0
0
7.
Grzegorek Kamil
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
8.
Kamiński Zbigniew
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
9.
Nowacki Grzegorz
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
10.
Świątkowski Dawid
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
11.
Kupis Marcin
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
12.
Andryszak Michał
bramkarz
0
0
0
0
0
0
0
13.
Korecki Andrzej
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
14.
Dziadkowiec Maciej
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
15.
Witek Adrian
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
16.
Bączkowski Cezary
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
17.
Wasiak Damian
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
18.
Tomczyk Rafał
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
19.
Wasiak Tomasz
napastnik
0
0
0
0
0
0
0
20.
Bagrowski Jarosław
napastnik
0
0
0
0
0
0
0
21.
Lewandowski Patryk
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
22.
Krzysztof Lencykowski
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
23.
Dariusz Lewandowski
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
24.
Balicki Michał
pomocnik/napastnik
0
0
0
0
0
0
0
25.
Kołodziejczyk Marek
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
26.
Grześkowiak Paweł
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
27.
Gąsiorek Damian
bramkarz
0
0
0
0
0
0
0
28.
Machowski Juliusz
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
29.
Jurek Michał
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
30.
Wyżyński Łukasz
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
31.
Łapiński Jarosław
napastnik
0
0
0
0
0
0
0
32.
Krzysztof Nebak
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
33.
Moranowski Oliwer
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
34.
Koncewicz Albert
napastnik
0
0
0
0
0
0
0
35.
Fijałkowski Dawid
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
36.
Kacprzak Adam
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
37.
Świerski Sławomir
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
38.
Góralczyk Kacper
pomocnik/napastnik
0
0
0
0
0
0
0
39.
Krzyżanowski Łukasz
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
40.
Szydłowski Jakub
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
41.
Twardowski Krzysztof
pomocnik/napastnik
0
0
0
0
0
0
0
42.
Dąbrowski Jarosław
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
43.
Zaborowski Artur
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
44.
Baranowski Zbigniew
bramkarz
0
0
0
0
0
0
0
45.
Silecki Mikołaj
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
46.
Rafiński Sebastian
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
47.
Mikołaj Bielik
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
48.
Świątczak Łukasz
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
49.
Kaźmierczak Damian
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
50.
Ciepłuch Filip
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
51.
Florek Jędrzej
napastnik
0
0
0
0
0
0
0
52.
Guzińskie Damian
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
53.
Gajkowski Przemysław
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
54.
Andrzejewski Marcin
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
55.
Spychała Szymon
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
56.
Klasło Jakub
obrońca/pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
Zegar
Reklama
Logowanie
Zarejestruj się
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Tabela ligowa
A-klasa » Bydgoszcz II
1.
Burza Nowa Wieś Wielka
0
2.
Dąb Barcin
0
3.
Zootechnik Kołuda Wielka
0
4.
Sparta Janowiec Wlkp
0
5.
Pałuczanka Żnin
0
6.
Kujawy Markowice
0
7.
Mikrus Szadłowice
0
8.
Goplania Inowrocław
0
9.
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
0
10.
Zagłębie Piechcin
0
11.
Czarni Wierzchosławice
0
12.
Znicz Rojewo
0
13.
Piast Kołodziejewo
0
14.
Noteć Gębice
0
15.
KS Brzoza
0
16.
...
0
Najbliższa kolejka
Najbliższa kolejka 1
Mikrus Szadłowice
-
Piast Kołodziejewo
Sparta Janowiec Wlkp
-
Zagłębie Piechcin
Goplania Inowrocław
-
Znicz Rojewo
KS Brzoza
-
Czarni Wierzchosławice
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
-
Noteć Gębice
Kujawy Markowice
-
...
Zootechnik Kołuda Wielka
-
Burza Nowa Wieś Wielka
Pałuczanka Żnin
-
Dąb Barcin
Wyniki
Mecze sparingowe
Ostatnie spotkanie
Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.
Statystyki drużyny
Czas gry
Najlepsi strzelcy
Najlepiej asystujący
Punktacja kanadyjska
Ilość kartek
Najlepiej oceniani
Zawodnik meczu
Kalendarium
18
04-2024
czwartek
19
04-2024
piątek
20
04-2024
sobota
21
04-2024
niedziela
22
04-2024
pon.
23
04-2024
wtorek
24
04-2024
środa