Ładowanie...

Aktualności

SĘDZIA NAM NIE PRZESZKODZIŁ

• autor: Patriotic, 2014-08-25 17:00

W niedzielne popołudnie udaliśmy się do Kołodziejewa na mecz, przez wielu określany, meczem na szczycie.

Spotkanie rozpoczęliśmy wyśmienicie. Już w 3' piłka po strzale Jarosława Dąbrowskiego z rzutu wolnego z odległości ponad 30 metrów trafiła w samo okienko. W 25' sam na sam wyszedł Michał Szeremet, który został ewidentnie sfaulowany przez bramkarza miejscowych. Sędzia jednak postanowił "gwizdnąć w drugą stronę" i dać kartkę Michałowi. W 37' minucie wyrównali goście. Po raz kolejny na prowadzenie wyszliśmy w 40'. Prostopadłe podanie wykorzystał Krzysztof Twardowski. Gospodarze zdołali wyrównać jeszcze przed przerwą po zamieszaniu w polu karnym. Do przerwy 2:2.

Dwie minuty po wznowieniu faulowany w polu karnym faulowany był Jarosław Łapiński, lecz Radosław Leszczyński posłał piłkę ponad poprzeczką. W 67' zawodnik Piasta uderzył w okienko zza pola karnego i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Nasi zawodnicy się nie poddali. W 73' z 25 metrów kolejny raz huknął Jarosław Dąbrowski i wróciliśmy do gry.Cztery minuty później po wrzutce Michała Szeremeta piłkę w bramce Piasta umieścił Artur Zaborowski i ustalił wynik spotkania na 4:3. W doliczonym czasie gry gospodarze mieli dwa rzuty rożne, po jednym z nich trafili nawet w poprzeczkę, lecz udało Nam się obronić i zwyciężyć na dywanie w Kołodziejewie.