Ładowanie...

Aktualności

KOLEJNE REKORDY

• autor: Patriotic, 2014-10-12 18:15

O tym, że w Nowej Wsi Wielkiej jest Burza, wiadomo było od dawna. Jednak dzisiejszego popołudnia wystąpiło jeszcze jedno zjawisko - grad. Mowa o gradzie goli, bo tylu bramek kibice podczas meczu seniorskiej drużyny jeszcze nie oglądali. Przed spotkaniem byliśmy faworytem, jednak nikt nie spodziewał się aż takiej przewagi. Wysoka frekwencja zawodników, jak i zmotywowanie zaprocentowały podczas spotkania. Nie tylko wynik był dziś rekordem. Wracający po kontuzji Krzysztof Twardowski zdołał skompletować klasyczny hat-trick w 2,5 minuty. Cieszy wynik, frekwencja oraz "0 z tyłu". Na szacunek zasługuje cały zespół, który utrzymał skupienie niemal przez cały mecz, pozwalając przeciwnikom na jedyną klarowną sytuację dopiero w 75 minucie spotkania.

1. Baranowski Zbigniew
2. Winiecki Sławomir bramka
3. Rutyna Przemysław bramka  (1 asysta)
4. Świerski Sławomir
5. Dąbrowski Jarosław bramka bramka bramka  zmiana 45" Kubisz Grzegorz bramka
6. Zaborowski Artur bramka  (4 asysty)
7. Jaszyk Łukasz  zmiana 60" Korecki Andrzej  (1 asysta)
8. Fijałkowski Dawid  zmiana 45" Twardowski Krzysztof bramka bramka bramka bramka bramka  (1 asysta)
9. Szeremet Michał bramka bramka bramka  (6 asyst)
10. Leszczyński Radosław kapitan bramka bramka bramka bramka bramka  (4 asysty)
11. Łapiński Jarosław bramka bramka bramka bramka  (3 asysty)  zmiana 45" Urbaniak Robert bramka bramka bramka  (2 asysty)

W rozwinięciu postu przedstawiona jest minutowa zdobycz goli przez Nasz zespół.

2' Leszczyński

10' Leszczyński

12' Szeremet

13' Łapiński

18' Łapiński

20' Dąbrowski

26 Łapiński

28' Łapiński

31' Zaborowski

33' Szeremet

38' Dąbrowski

43' Leszczyński

44' Dąbrowski

50' Leszczyński

52' Twardowski

53' Twardowski

54' Twardowski

61' Kubisz

63' Twardowski

70' Twardowski

73' Urbaniak

75' Leszczyński

79' Urbaniak

83' Szeremet

85' Winiecki

87' Urbaniak

89' Rutyna.

autor: ~Nowa :D 2014-10-12 18:43:52

avatar Pogrom Panowie, pogrom :D

autor: ~szkoda 2014-10-12 20:11:14

avatar jebol to pies 2222222222222222222277777777777777777777 7korwa twa mac

autor: ~Sąsiad 2014-10-12 20:37:21

avatar No za tydzień to by Victoria mogła sie zrechabilitować za ten wynik . Chyba kibice w Nowej są za.

autor: ~Sąsiad 2014-10-12 20:48:22

avatar 9 listopada to będzie napewno nadkomplet sympatyków Burzy . Super że ten mecz jest 9 (niedziela) a nie 8 (sobota).

autor: ~Sąsiad 2014-10-12 21:32:33

avatar Cieszy fakt że miejscowy chłopak w 18 minut strzelił 5 bramek .No a 3 bramki w 2,5 min. szacun Krzysiek.

autor: ~emi172 2014-10-13 06:20:49

avatar a Gnojno gralo w 11?? byly u nich jakies czerwone kartki itp.???

autor: ~z boku widać 2014-10-13 10:37:43