GLKS Burza Nowa Wieś Wielka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Treningi: wtorek i czwartek 18:00
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Najnowsza galeria

Derby
Ładowanie...

Aktualności

Zaczynamy nowy sezon!

  • autor: maxx01, 2017-08-15 18:08

Cały Terminarz po rozwinięciu:

 


 

 Kolejka 1 - 19-20 sierpnia
Mikrus Szadłowice - Piast Kołodziejewo  
Sparta Janowiec Wielkopolski - Zagłębie Piechcin  
Goplania Inowrocław - Znicz Rojewo  
KS Brzoza - Czarni Wierzchosławice  
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Noteć Gębice  
Kujawy Markowice - ---  
Zootechnik Kołuda Wielka - Burza Nowa Wieś Wielka  
Pałuczanka Żnin - Dąb Barcin  
Kolejka 2 - 26-27 sierpnia
Piast Kołodziejewo - Dąb Barcin  
Burza Nowa Wieś Wielka - Pałuczanka Żnin  
--- - Zootechnik Kołuda Wielka  
Noteć Gębice - Kujawy Markowice  
Czarni Wierzchosławice - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie  
Znicz Rojewo - KS Brzoza  
Zagłębie Piechcin - Goplania Inowrocław  
Mikrus Szadłowice - Sparta Janowiec Wielkopolski
 Kolejka 3 - 2-3 września
Sparta Janowiec Wielkopolski - Piast Kołodziejewo  
Goplania Inowrocław - Mikrus Szadłowice  
KS Brzoza - Zagłębie Piechcin  
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Znicz Rojewo  
Kujawy Markowice - Czarni Wierzchosławice  
Zootechnik Kołuda Wielka - Noteć Gębice  
Pałuczanka Żnin - ---  
Dąb Barcin - Burza Nowa Wieś Wielka
Kolejka 4 - 9-10 września
Piast Kołodziejewo - Burza Nowa Wieś Wielka  
--- - Dąb Barcin  
Noteć Gębice - Pałuczanka Żnin  
Czarni Wierzchosławice - Zootechnik Kołuda Wielka  
Znicz Rojewo - Kujawy Markowice  
Zagłębie Piechcin - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie  
Mikrus Szadłowice - KS Brzoza  
Sparta Janowiec Wielkopolski - Goplania Inowrocław
 Kolejka 5 - 16-17 września
Goplania Inowrocław - Piast Kołodziejewo  
KS Brzoza - Sparta Janowiec Wielkopolski  
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Mikrus Szadłowice  
Kujawy Markowice - Zagłębie Piechcin  
Zootechnik Kołuda Wielka - Znicz Rojewo  
Pałuczanka Żnin - Czarni Wierzchosławice  
Dąb Barcin - Noteć Gębice  
Burza Nowa Wieś Wielka - ---
Kolejka 6 - 23-24 września
Piast Kołodziejewo - ---  
Noteć Gębice - Burza Nowa Wieś Wielka  
Czarni Wierzchosławice - Dąb Barcin  
Znicz Rojewo - Pałuczanka Żnin  
Zagłębie Piechcin - Zootechnik Kołuda Wielka  
Mikrus Szadłowice - Kujawy Markowice  
Sparta Janowiec Wielkopolski - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie  
Goplania Inowrocław - KS Brzoza  
Kolejka 7 - 30 września-1 października
KS Brzoza - Piast Kołodziejewo  
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Goplania Inowrocław  
Kujawy Markowice - Sparta Janowiec Wielkopolski  
Zootechnik Kołuda Wielka - Mikrus Szadłowice  
Pałuczanka Żnin - Zagłębie Piechcin  
Dąb Barcin - Znicz Rojewo  
Burza Nowa Wieś Wielka - Czarni Wierzchosławice  
--- - Noteć Gębice  
Kolejka 8 - 7-8 października
Piast Kołodziejewo - Noteć Gębice  
Czarni Wierzchosławice - ---  
Znicz Rojewo - Burza Nowa Wieś Wielka  
Zagłębie Piechcin - Dąb Barcin  
Mikrus Szadłowice - Pałuczanka Żnin  
Sparta Janowiec Wielkopolski - Zootechnik Kołuda Wielka  
Goplania Inowrocław - Kujawy Markowice  
KS Brzoza - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie  
Kolejka 9 - 14-15 października
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Piast Kołodziejewo  
Kujawy Markowice - KS Brzoza  
Zootechnik Kołuda Wielka - Goplania Inowrocław  
Pałuczanka Żnin - Sparta Janowiec Wielkopolski  
Dąb Barcin - Mikrus Szadłowice  
Burza Nowa Wieś Wielka - Zagłębie Piechcin  
--- - Znicz Rojewo  
Noteć Gębice - Czarni Wierzchosławice  
Kolejka 10 - 21-22 października
Piast Kołodziejewo - Czarni Wierzchosławice  
Znicz Rojewo - Noteć Gębice  
Zagłębie Piechcin - ---  
Mikrus Szadłowice - Burza Nowa Wieś Wielka  
Sparta Janowiec Wielkopolski - Dąb Barcin  
Goplania Inowrocław - Pałuczanka Żnin  
KS Brzoza - Zootechnik Kołuda Wielka  
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Kujawy Markowice  
Kolejka 11 - 28-29 października
Kujawy Markowice - Piast Kołodziejewo  
Zootechnik Kołuda Wielka - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie  
Pałuczanka Żnin - KS Brzoza  
Dąb Barcin - Goplania Inowrocław  
Burza Nowa Wieś Wielka - Sparta Janowiec Wielkopolski  
--- - Mikrus Szadłowice  
Noteć Gębice - Zagłębie Piechcin  
Czarni Wierzchosławice - Znicz Rojewo  
Kolejka 12 - 4-5 listopada
Piast Kołodziejewo - Znicz Rojewo  
Zagłębie Piechcin - Czarni Wierzchosławice  
Mikrus Szadłowice - Noteć Gębice  
Sparta Janowiec Wielkopolski - ---  
Goplania Inowrocław - Burza Nowa Wieś Wielka  
KS Brzoza - Dąb Barcin  
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Pałuczanka Żnin  
Kujawy Markowice - Zootechnik Kołuda Wielka  
Kolejka 13 - 11-12 listopada
Zootechnik Kołuda Wielka - Piast Kołodziejewo  
Pałuczanka Żnin - Kujawy Markowice  
Dąb Barcin - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie  
Burza Nowa Wieś Wielka - KS Brzoza  
--- - Goplania Inowrocław  
Noteć Gębice - Sparta Janowiec Wielkopolski  
Czarni Wierzchosławice - Mikrus Szadłowice  
Znicz Rojewo - Zagłębie Piechcin  
Kolejka 14 - 18-19 listopada
Piast Kołodziejewo - Zagłębie Piechcin  
Mikrus Szadłowice - Znicz Rojewo  
Sparta Janowiec Wielkopolski - Czarni Wierzchosławice  
Goplania Inowrocław - Noteć Gębice  
KS Brzoza - ---  
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Burza Nowa Wieś Wielka  
Kujawy Markowice - Dąb Barcin  
Zootechnik Kołuda Wielka - Pałuczanka Żnin  
Kolejka 15 - 25-26 listopada
Pałuczanka Żnin - Piast Kołodziejewo  
Dąb Barcin - Zootechnik Kołuda Wielka  
Burza Nowa Wieś Wielka - Kujawy Markowice  
--- - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie  
Noteć Gębice - KS Brzoza  
Czarni Wierzchosławice - Goplania Inowrocław  
Znicz Rojewo - Sparta Janowiec Wielkopolski  
Zagłębie Piechcin - Mikrus Szadłowice

 

 

 


  • Komentarzy [3]
  • czytano: [162]
 

autor: Swiatek83 2017-08-24 09:50:19

Profil Swiatek83 w Futbolowo administracja śpi


autor: ~sponsor 2017-08-24 15:35:41

avatar ŚPI A TOBIE CO DO TEGO


autor: ~KIBOL 2017-10-16 13:59:00

avatar Może tak składy Burzy po każdym meczu co????


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Mikrus Szadłowice - Piast Kołodziejewo
Sparta Janowiec Wlkp - Zagłębie Piechcin
Goplania Inowrocław - Znicz Rojewo
KS Brzoza - Czarni Wierzchosławice
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Noteć Gębice
Kujawy Markowice - ...
Zootechnik Kołuda Wielka - Burza Nowa Wieś Wielka
Pałuczanka Żnin - Dąb Barcin

Wyniki

Mecze sparingowe

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Statystyki drużyny

Kalendarium

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

27

01-2018

sobota